Cover Image for Dlaczego coraz więcej klientów woli zostawiać napiwek telefonem?

Dlaczego coraz więcej klientów woli zostawiać napiwek telefonem?

Od czasu, kiedy telefony komórkowe zaczęły stawać się powszechne, sposób, w jaki płacimy za różne usługi, uległ rewolucji. Według najnowszych danych, aż 67% populacji na świecie korzysta z telefonów komórkowych, co stanowi ogromny skok w porównaniu z latami poprzednimi, jednocześnie aż 75% Polaków korzysta z płatności bezgotówkowych.

Wraz z rozwojem technologii, coraz popularniejsze stają się płatności online. Wiele osób płaci za swoje rachunki, zakupy oraz inne usługi za pomocą telefonu komórkowego lub komputera. Płatności bezgotówkowe zapewniają nie tylko wygodę, ale także szybkość i bezpieczeństwo transakcji.

W ostatnim czasie, również napiwki oraz darowizny można przekazywać bezgotówkowo. Aplikacja Tipped umożliwia przekazanie wsparcia kelnerom, barmanom, dostawcom i innym osobom za ich pracę. Wystarczy zeskanować kod QR lub kliknąć link, aby bezproblemowo przekazać napiwek lub darowiznę.

Zalety napiwków telefonem:

  • Wygodna opcja: Zostawienie napiwku za pomocą telefonu jest wygodniejsze niż szukanie gotówki.
  • Bezpieczeństwo: Płatności mobilne często są bezpieczniejsze niż korzystanie z gotówki.
  • Szybkość: Możliwość zostawienia napiwku za pomocą telefonu jest szybka i wygodna, co oszczędza czas zarówno klientowi, jak i obsłudze.
  • Brak potrzeby posiadania dodatkowych środków: Nie ma potrzeby posiadania gotówki przy sobie, co jest szczególnie wygodne w sytuacjach, gdy klienci nie mają drobnych pieniędzy.
  • Popularność płatności mobilnych: Zwiększona popularność płatności mobilnych sprawia, że coraz więcej osób jest zaznajomionych z tą formą płatności i korzysta z niej chętniej.
  • Możliwość ustalenia dokładnej kwoty: Płatności mobilne pozwalają klientom dokładnie określić kwotę napiwku.
  • Dodatkowe opcje: W aplikacji Tipped oprócz pozostawienia napiwku, można dołączyć krótką wiadomość z podziękowaniem.

Wystarczy chwila, aby umilić komuś dzień!

Magda
Magda

Tworzymy nowoczesne rozwiązania, które poprawią standard pracy i umożliwią bezgotówkowe okazanie wsparcia.

Nasi Partnerzy

  • tailgrids

© Tipped 2024